Úvodem Vám samozřejmě přejeme všechno nejlepší v roce 2017, ať už jste světluška, vlčátko, rodič nebo vedoucí. Všichni jsme si řádně odpočinuli (doufáme), ale teď už bohužel/bohudík musíme zpět do reality.

Jako první a velmi důležitá věc v novém roce vždy přichází registrační poplatek. V poplatku je zahrnutý provoz/nájem klubovny, doprava na akcích, společné jídlo na akcích a jiné výdaje spojené s výlety. Doposud se výlety platily zvlášť, od roku 2017 ale zavádíme placení, ve kterém jsou zahrnuty i výdaje spojené s výlety. Proto činí poplatek za 1 dítě na rok 2500,-. Tato částka je rozdělena do dvou pololetí. Prosíme o zaplacení poloviny (1250,-) do konce ledna, v září se připomene s druhou splátkou. :) Bankovní spojení a pokyny k platbě na účet najdete ZDE.

Existuje sourozenecká sleva. Pokud do našeho střediska chodí sourozenec Vašeho dítěte (ale mladší 18 let), můžete tuto slevu u nás uplatnit. Sleva je 200 korun na nejmladšího člena, tedy 100 korun na každé splátce. (Pokud nejstarší Denis chodí do Medvědů, mladší Eliška do Svišťů a nejmladší Alex k nám do Veritas, sleva se uplatní pouze za Alexe (na každé splátce 100,-). Pokud by Alex chodil k Medvědům, sleva by byla podle toho, jak určí vedení oddílu Medvědů.)

14.1. se potkáme na prvním letošním výletě. Těšíme se!

Velkou střediskovou akcí je potom velikonoční výlet - Velikonočňák, na kterém si (mimo jiné) vyzkoušíme zvyky, které u nás o Velikonocích děláme. 

Určitě bychom neměli opomenout Ufobalový turnaj, kterého se zúčastní družinka Lišek. Minulý rok se umístili opravdu moc pěkně, tak snad si to letos obhájí.

Nakonec nás potká přespávací TTT, které mělo loni velký úspěch. 

 

Přejeme hodně úspěchů v roce 2017 a děkujeme, že jste s námi :)!